Печати

HOTLINE

Напишано од Велнес Македонија. Posted in Без наслов

Корисник на Herbalife ? 

Одличен избор. Го избравме и ние. Драго ни е што сме истомисленици :-)

Сме ти благодарни за одвоеното време во пополнување на овој прашалник за твоето задволство од производот, од твојот тренер за исхрана / велнес советник, за твојот резултат.

Информациите можеш да ги поставиш и анонимно, ја цениме приватноста.
Но, ако сепак имаш желба и за личен разговор за напишаното,
остави телефонски број, ќе те контактираме.

Благодариме и на оваа соработка со нас.
Ќе ни значи во нашето натамошно подобрување и надградување на нашата услуга.

 

Печати

FIT CAMP - Вежбаме заедно, во сабота!

Напишано од Велнес тренер. Posted in Без наслов

Покана до сите што го сакаат активниот начин на живот и се спремни да направат позитивна промена кај себе и своите најмили. 

Фит Камп е најзабавниот тренинг за топење на мастите, согорување на калориите  и правилно развивање на телото. Нашето мото е, многу потење, дружење, забава. 

Бесплатно вежбање - FIT CAMP во траење од 1 час, заедно со едукација за исхрана, забава, дружење, позитивна енергија и изненадување. 

ПОПОЛНЕТЕ ГО ФОРМУЛАРОВ И ВЕЖБАЈ СО НАС - САБОТА 15:00 ч.
гимназција Јосип Броз - Тито, Скопје.

 

КЛИКНИ ТУКА ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ОВОЈ БЕСПЛАТЕН СЕРВИС ЗА СИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ НА НАШИОВ САЈТ.

Клеточна исхрана - интелигентен избор за идеален баланс

 • Image 01

  Formula 1 - појадок за секого

  Идеален старт на денот. Неодолив вкус, брза подготовка, чиста храна без додатоци-директно од природата. Нискокалоричен, освежителен, оброк кој дава ситост, енергија, и се што ни треба за одлично расположение, стабилен апетит, подобар имунитет.

  Поефтино од хамбургер и било кој сендвич, исто колку бурек и јогурт.
  Прочитај повеќе

 • Thermojetics Yellow

  Растителен напиток од зелен и црн чај. Идеална замена за кафе.

  Кафето ни прави моментално чувство на будност. Добиваме енергија која трае кратко. Tелото бара нешто плус за одлична енергија. А чајов, на природен начин создава природна енергија загревајќи ги маснитe клетки, така на природен начин се ослободува енергија. Секој ден во топ форма, енергија, виталност, свежина. За динамични, постојано зафатени луѓе, и спортисти.

  Подобро чај отколку кафе. И паричникот ќе ни се насмее Embarassed
  Прочитај повеќе

 • Herbal Aloe Concentrate

  Алое - природна хидрација и здрав имунитет.

  Посебен екстракт врз база на сок од Алое Вера, во комбинација со бетакаротен, витамин А и PP, калциум и магнезиум, и јагленохидрати, а без масти и белковини. Природно помага за добра пробава и самопрочистување на телото. Одлично за оние кои се опоравуваат од болести и по фармаколошки и хемотераписки третмани.

  Заедно со вода, а може и без неа, одлично освежување. Дали алое или џус тетрапак ? Проценете сами. Од искуство знаеме што е правилен избор Embarassed
  Прочитај повеќе

 • Herbal Aloe Concentrate

  Гуарана - природна енергија и одличен фокус.

  1-2 брикети дневно за одличен ментален фокус, енергија, виталност, одлична циркулација, природен аналгетик. За главоболки, пијте повеќе вода и испијте 1-2 брикети гуарана дневно. Девојките уживаат во гуарана - менструалните циклуси се песна. А спортистите уживаат со овој додаток во исхраната: пред тренинг и за време на тренинг (зависно од спортот), и решен проблем со концетрација, фокус и природна енергија.

  Прочитај повеќе

 • Image 01 Појадок
 • Топач на масти Чај
 • Алое - додаток на водата Алое
 • Гуарана - енергија и фокус Гуарана