25 C
Skopje
понеделник, 26 август, 2019 г. | Телефон за нарачка на производи 078246811
Home Лична нега - исхрана однадвор Herbalife SKIN Ексфолијант со бобинки што моментално ја измазнува кожата

Ексфолијант со бобинки што моментално ја измазнува кожата

950 ден

Пилинг богат со антиоксиданси со семки од јагодичести плодови за ексфолијација, што кожата ја прави мека и мазна.

Опис

  • Кожата добива здрав изглед.
  • Свежиот и овошен мирис ги оживува сетилата.
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Без сулфати. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3,антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, состојки за чистење од кокос, гранули за ексфолијација, семки од боровинка.

Туба од 120 мл.
#0772

error: Содржината е заштитена !