Вкусен, здрав заменски оброк – Формула 1 шејк со вкус на Fruits of the Forest

2,200 ден

Пробајте го неодоливиот вкус на шумско овошје со новиот заменски оброк за регулирање на тежината со вкус на Fruits of the forest*. Новата Ф1 со вкус на Fruits of the forest содржи состојки што одговараат за вегани и не содржи глутен, вештачки бои и ароми.

* За регулирање на тежината: Тежината може да се намали со ограничување на калорискиот внес во исхраната во која наместо два класични оброци во денот ќе изедете два заменски оброци. Два оброци во денот заменете со вкусен шејк и изедете еден хранлив класичен оброк.

Зошто да не го пробате овој практичен и хранлив појадок со Ф1 со вкус на Fruits of the forest: Додајте 2 лажици Формула 1 со вкус Fruits of the forest + 2 лажици Протеински напиток во прав во вода и ќе добиете здрав појадок што може да го носите со себе!

Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.

Формула 1 шејк со вкус на Fruits of the Forest Formula 1 sejk so vkus na Fruits of the Forest
Вкусен, здрав заменски оброк – Формула 1 шејк со вкус на Fruits of the Forest

2,200 ден