Вкусен, здрав заменски оброк – Формула 1 шејк со вкус на Smooth Chocolate

2,200 ден

Препуштете му се на чоколадното задоволство со Ф1 со вкус на Smooth Chocolate. Овој заменски оброк, што целосно одговара за вегани и не содржи млечни состојки*, е богат со протеин што придонесува за одржување и раст на мускулната маса и обезбедува совршена рамнотежа на витамини и минерали плус масти. Веган по избор, љубител на чоколадо по природа.

Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.

Formula 1 Vanilla Cream Формула 1 шејк со вкус на крем ванила
Вкусен, здрав заменски оброк – Формула 1 шејк со вкус на Smooth Chocolate

2,200 ден