25 C
Skopje
понеделник, 26 август, 2019 г. | Телефон за нарачка на производи 078246811
Home Лична нега - исхрана однадвор Herbalife Aloe Herbal Aloe Млеко за раце и тело

Herbal Aloe Млеко за раце и тело

680 ден

Ја задржува влажноста за долготрајна хидрација.

Опис

ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ

  • Клинички докажано ја хидрира кожата
  • Влажност во текот на целиот ден
  • Алоја верата и африканскиот ши путер брзо се апсорбираат и ја прават кожата мека и мазна

 

200 мл.
#2563

error: Содржината е заштитена !