Напредна програма – за чекор понапред

6,650 ден 5,990 ден

Сетот вклучува:

  • 1 x Formula 1 Herbalife шејк
  • 1 x Thermojetics чај (вкус лимон или праска)
  • 1 х Aloe напиток – концентрат
  • 1 x Растителни влакна

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.

Битно: со нарачување на овој производ изјавуваш дека не си член на Herbalife и не си користел/а производи најмалку една година.

Напредна програма – за чекор понапред

6,650 ден 5,990 ден