fbpx
3 C
Skopje, MK
понеделник, 18 февруари, 2019 г. | Телефон за нарачка на Хербалајф 078246811
Почетна Пакети Појадок – стартен пакет

Појадок – стартен пакет

Прашај за цена

Сетот вклучува:

  • 1 x Formula 1 Herbalife шејк
  • 1 x Thermojetics чај (вкус лимон или праска)
  • 1 х Aloe напиток – концентрат

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.

Битно: со нарачување на овој производ изјавуваш дека не си член на Herbalife и не си користел/а производи најмалку една година.

Категорија: Tags: , , ,

Опис

https://youtu.be/HjlH2q068Fw

Дополнителни информации

Formula 1 вкусеви

Ваила, Чоколадо, Јагода, Капучино, Кекси со шлаг, Тропско овошје, Карамел со јаболко и цимет, Малина и боровинка, Без соја, лактоза и глутен