Маска за прочистување од глина и нане

1,040 ден

Оваа богата, кремаста маска од глина го има апсорбирачкиот и тонизирачкиот ефект на бентонитот со што ги отстранува нечистотиите и ги апсорбира вишокот маснотии.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Маска за прочистување од глина и нане

1,040 ден