Напредна програма – за чекор понапред

6,920 ден

Сетот вклучува:

  • 1 x Formula 1 Herbalife шејк
  • 1 x Thermojetics чај (вкус лимон или праска)
  • 1 х Aloe напиток – концентрат
  • 1 x Растителни влакна

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.

Битно: со нарачување на овој производ изјавуваш дека не си член на Herbalife и не си користел/а производи најмалку една година.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Напредна програма за чекор понапред Napredna programa za cekor ponapred
Напредна програма – за чекор понапред

6,920 ден