Правилен појадок – основна програма

5,750 ден

Основна програма за слабеење со здрав појадок во комбинација со неколку производи е основната програма за намалување на телесната тежина со здрав појадок се состои од 3 производи на Herbalife Nutrition:

  • 1 x Formula 1 Herbalife шејк
  • 1 x Thermojetics чај (вкус лимон или праска)
  • 1 х Aloe напиток – концентрат

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.

Со секј нарачан пакет добиваш подарок: bodyscan анализа и програма за исхрана.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Исчисти
pravilen pojadok правилен појадок
Правилен појадок – основна програма