Протеински напиток во прав PDM

2,690 ден

Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.

Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.

pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Протеински напиток во прав PDM

2,690 ден