Најави се на својот профил (ако го немаш, направи го на овој линк https://wellnessmk.com/my-account/), за да ги дознаеш цените и да си направиш нарачка.
За нарачка од најмалку 4000 денари добиваш бесплатна достава до адреса и подароци. За помош, јави ни се на +389 74 246801.

Приказ на еден резултат

Протеински напиток во прав PDM

Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам. Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.