Herbalife Nutrition производи и програми со вклучена услуга од тренер за исхрана

За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ЗДРАВО СЛАБЕЕЊЕ

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.
Compare

Quick view

Add to wishlist

Програма за слабеење – MINI

5,740 ден
Избери
Програмата е за 3 недели – вистински старт за своја најдобра верзија.
Compare

Quick view

Add to wishlist

Програма за слабеење – BOOM

10,170 ден
Додади во корпа
Програмата е за 3 недели – вистински старт за своја најдобра верзија.


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
Compare

Quick view

Add to wishlist

Програма за слабеење – LIGHT

8,780 ден
Додади во корпа
Програмата е за 3 недели – вистински старт за своја најдобра верзија.


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ЗДРАВО СЕМЕЈСТВО

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Beta Heart - Додаток бета глукан dodatok beta glukan


Beta Heart #0267


Compare

Quick view

Add to wishlist

Решение за холестерол – Beta heart®

2,150 ден
Додади во корпа
Beta heart® е хранлив производ во прав со вкус на ванила што ја содржи клучната состојка бета-глукан од овес на OatWell™. Овесните бета-глукани докажано го намалуваат холестеролот во крвта. Високиот холестерол е ризик-фактор за коронарни срцеви заболувања. Бета-глуканите помагаат во одржувањето на нормално ниво холестерол во крвта.*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
Формула 1 шејк со вкус на Smooth Chocolate, Formula 1 sejl so vkus na Smooth Chocolate


Compare

Quick view

Add to wishlist

Напредна програма – за комплетен третман на своето тело

11,800 ден
Додади во корпа
Сетот вклучува:

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напредна програма за чекор понапред Napredna programa za cekor ponapred


Формула 1 шејк со вкус на Smooth Chocolate, Formula 1 sejl so vkus na Smooth Chocolate


Compare

Quick view

Add to wishlist

Напредна програма – за чекор понапред

7,640 ден
Додади во корпа
Сетот вклучува:

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.
Битно: со нарачување на овој производ изјавуваш дека не си член на Herbalife и не си користел/а производи најмалку една година.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


proteinska plocka citrusno ovosje i limon протеинска плочка цитрусно овошје и лимон


proteinska plocka vanila i badem протеинска плочка ванила и бадем


Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински бар – плочка

1,120 ден
Избери
Протеинска плочка на Herbalife се вкусна високопротеинска здрава ужина. Со околу 139 kcal*, едно Herbalife® протеинската плочка чоколада кикиритки содржи речиси 10 g протеин, што помага за одржување и зголемување на мускулната маса.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pravilen pojadok правилен појадок


osnovna programa za slabeenje so zdrav pojadok


Compare

Quick view

Add to wishlist

Правилен појадок – основна програма

6,350 ден
Избери
Основна програма за слабеење со здрав појадок во комбинација со неколку производи е основната програма за намалување на телесната тежина со здрав појадок се состои од 3 производи на Herbalife Nutrition:

Сетот ти овозможува правилен појадок за период од 1 месец.
Со други зборови, 1 чаша чај со алое + 1 шејк секое утро.
Со секј нарачан пакет добиваш подарок: bodyscan анализа и програма за исхрана.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

СПОРТСКА ИСХРАНА

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Изотоник H24 Hydrate izotonik h24 hydrate


Compare

Quick view

Add to wishlist

Изотоник H24 Hydrate

2,430 ден
Додади во корпа
H24 Hydrate е некалоричен електролитен напиток за поголем внес на течности. Обезбедува 100% од препорачаниот дневен внес на витамин Ц што помага во намалување на заморот и истоштеноста.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalife 24 Formula 1 sport

3,170 ден
Додади во корпа
ЗАМЕНА НА ОБРОК ЗА ЦЕЛИ НА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕЛЕСНАТА ТЕЖИНА ФОРМУЛА 1 СПОРТ содржи 219 kcal во една порција за регулирање на калорискиот внес.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Herbalife24 Rebuild Strength протеини за вежбање proteini za vezbanje


herbalife 24 rebuild


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalife24 Rebuild Strength

3,520 ден
Додади во корпа
Herbalife24 Rebuild Strength е високопротеински напиток за регенерација што се користи по вежби за сила. Rebuild Strength е вкусен напиток развиен од стручњаци за спортска исхрана што помага за опоравување* на мускулите кај спортисти по анаеробни вежби. Една порција содржи: 25 g протеин; 18 g јаглехидрати; 6,3 mg железо, L-глутамин и BCAA (аминокиселини со разгранет синџир) и сите заедно создаваат оптимална формула.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


proteinska plocka citrusno ovosje i limon протеинска плочка цитрусно овошје и лимон


proteinska plocka vanila i badem протеинска плочка ванила и бадем


Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински бар – плочка

1,120 ден
Избери
Протеинска плочка на Herbalife се вкусна високопротеинска здрава ужина. Со околу 139 kcal*, едно Herbalife® протеинската плочка чоколада кикиритки содржи речиси 10 g протеин, што помага за одржување и зголемување на мускулната маса.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ЗГОЛЕМУВАЊЕ МУСКУЛНА МАСА

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Изотоник H24 Hydrate izotonik h24 hydrate


Compare

Quick view

Add to wishlist

Изотоник H24 Hydrate

2,430 ден
Додади во корпа
H24 Hydrate е некалоричен електролитен напиток за поголем внес на течности. Обезбедува 100% од препорачаниот дневен внес на витамин Ц што помага во намалување на заморот и истоштеноста.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalife 24 Formula 1 sport

3,170 ден
Додади во корпа
ЗАМЕНА НА ОБРОК ЗА ЦЕЛИ НА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕЛЕСНАТА ТЕЖИНА ФОРМУЛА 1 СПОРТ содржи 219 kcal во една порција за регулирање на калорискиот внес.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


proteinska plocka citrusno ovosje i limon протеинска плочка цитрусно овошје и лимон


proteinska plocka vanila i badem протеинска плочка ванила и бадем


Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински бар – плочка

1,120 ден
Избери
Протеинска плочка на Herbalife се вкусна високопротеинска здрава ужина. Со околу 139 kcal*, едно Herbalife® протеинската плочка чоколада кикиритки содржи речиси 10 g протеин, што помага за одржување и зголемување на мускулната маса.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Herbalife24 Rebuild Strength протеини за вежбање proteini za vezbanje


herbalife 24 rebuild


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalife24 Rebuild Strength

3,520 ден
Додади во корпа
Herbalife24 Rebuild Strength е високопротеински напиток за регенерација што се користи по вежби за сила. Rebuild Strength е вкусен напиток развиен од стручњаци за спортска исхрана што помага за опоравување* на мускулите кај спортисти по анаеробни вежби. Една порција содржи: 25 g протеин; 18 g јаглехидрати; 6,3 mg железо, L-глутамин и BCAA (аминокиселини со разгранет синџир) и сите заедно создаваат оптимална формула.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ПОГОЛЕМА ВИТАЛНОСТ

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ЗДРАВО СРЦЕ

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Beta Heart - Додаток бета глукан dodatok beta glukan


Beta Heart #0267


Compare

Quick view

Add to wishlist

Решение за холестерол – Beta heart®

2,150 ден
Додади во корпа
Beta heart® е хранлив производ во прав со вкус на ванила што ја содржи клучната состојка бета-глукан од овес на OatWell™. Овесните бета-глукани докажано го намалуваат холестеролот во крвта. Високиот холестерол е ризик-фактор за коронарни срцеви заболувања. Бета-глуканите помагаат во одржувањето на нормално ниво холестерол во крвта.*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ЗДРАВО СТАРЕЕЊЕ

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


kompleks vitamini i minerali za zeni formula 2


Compare

Quick view

Add to wishlist

Kомплекс витамини и минерали за мажи Формула 2

1,170 ден
Додади во корпа

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Напиток од овес, јаболко и растителни влакна
Compare

Quick view

Add to wishlist

Растителни влакна, овес и јаболко

1,600 ден
Додади во корпа

Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Beta Heart - Додаток бета глукан dodatok beta glukan


Beta Heart #0267


Compare

Quick view

Add to wishlist

Решение за холестерол – Beta heart®

2,150 ден
Додади во корпа
Beta heart® е хранлив производ во прав со вкус на ванила што ја содржи клучната состојка бета-глукан од овес на OatWell™. Овесните бета-глукани докажано го намалуваат холестеролот во крвта. Високиот холестерол е ризик-фактор за коронарни срцеви заболувања. Бета-глуканите помагаат во одржувањето на нормално ниво холестерол во крвта.*
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801За телефонска нарачка јавеи се кај Горан & Соња на +389 74 246801

ПОГОЛЕМА КОНЦЕНТРАЦИЈА

Изборот е од наша досегашна пракса за одличен старт кон сигурен резултат. Но секогаш изработуваме план на оброци и програма прилагодени за вашите лични потреби и цели.


pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Compare

Quick view

Add to wishlist

Протеински напиток во прав PDM

3,040 ден
Додади во корпа
Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам.
Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.


Cell Activator


Compare

Quick view

Add to wishlist

Cell Activator

1,915 ден
Додади во корпа
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Herbalifeline® Max


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbalifeline® Max

1,390 ден
Додади во корпа
Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Compare

Quick view

Add to wishlist

Herbal Aloe – алоја концентрат

2,210 ден
Избери
Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота.
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801
 


Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Compare

Quick view

Add to wishlist

Инстант енергетски напиток – чај

1,600 ден3,030 ден
Избери

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801


Формула 1 шејк formula 1 sejk


Формула 1 шејк со вкус на Banana Cream Formula 1 sejk so vkus na Banana Cream


Compare

Quick view

Add to wishlist

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

2,540 ден
Избери
Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти.
* За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување:
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801