Твоите навики со исхраната до денес те донесоа каде што си сега. И сега си на мојов сајт барајќи решение за да ги симнеш вишокот килограми. И супер што си тука. Во видеово, за само 14 минути, ќе го дознаеш решението со кое ќе ги стопиш вишокот поткожни и стомачни масти а ќе изградиш здрава мускулна маса, со што ќе си зодадеш правилен телесен состав.

Со ова решение, илјадници (меѓу кои и јас) направивме одлични резултати. Кога можевме ние, можеш и ти.

Подолу се 3 комплети со производи. Кој и да го избереш за старт, е одличен и ќе направиш резултат, ти гарантирам 100%.

Со производите добиваш и ?

 • Подарок производ за месецот
 • Личен тренер за исхрана достапен за тебе 24/7
 • Online поддршка преку Facebook и Viber групи
 • Можност да се приклучиш на 21 дневен фит предизвик
 • Можност за едукација во нашата Школа за правилна исхрана

Побарај ме на +38974246801 за консултација, препорака, совет. Не сме сите исти и затоа работам индивудално со секого.

Се прикажуваат сите 8 резултати

Инстант енергетски напиток – чај

 • Се пие топол или студен како освежителен пијалак
 • Го подига нивото на енергијата во организмот.
 • Ги подобрува ефектите на физичката активност.
 • Содржи антиоксиданси.
 • На природен начин го поттикнува процесот на согорување на мастите и масните наслаги
 • Се препорачува на секој оној што е изложен на зголемен напор, а посебно на спортисти
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Formula 1 шејк – вкусен, здрав заменски оброк

Богат и кремаст шејк што може да се подготви за секунда; обезбедува одличен урамнотежен висококвалитетен протеин и неопходни микронутриенти и макронутриенти. * За регулирање на тежината – слабеење, одржување или зголемување: Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Програма за слабеење – MINI

Програмата е за 3 недели - вистински старт за своја најдобра верзија.

Растителни влакна, овес и јаболко

 • 5 гр. растителни влакна во 1 порција
 • содржи 6 природни извори на растителни влакна: јаболко, овес, пченка, цитрусни плодови, цикорија и соја
 • само 18 калории во 1 порција
 • содржи растворливи и нерастворливи растителни влакна, неопходни за чистење на клетката и на дигестивниот тракт
 • измешајте го со вода или со вашиот омилен Фомула 1 шејк
Напитокот од овес, јаболко и растителни влакна е вкусен и лесен начин да го зголемите дневниот внес на влакна и да ја помогнете здравата дигестија* Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Herbal Aloe – алоја концентрат

Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801  

Протеински напиток во прав PDM

Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 7 g јаглехидрати, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци. Содржи витамини Б (тиамин, рибоглавин и витамин Б12) и бакар што придонесуваат за нормален енергетски метаболизам. Одличен е кога се пие посебно, а уште повкусен во комбинација со Формула 1 шејкот.

Програма за слабеење – BOOM

Програмата е за 3 недели – вистински старт за своја најдобра верзија.

Програма за слабеење – LIGHT

Програмата е за 3 недели - вистински старт за своја најдобра верзија.