Се прикажуваат сите 2 резултати

Инстант енергетски напиток – чај

  • Се пие топол или студен како освежителен пијалак
  • Го подига нивото на енергијата во организмот.
  • Ги подобрува ефектите на физичката активност.
  • Содржи антиоксиданси.
  • На природен начин го поттикнува процесот на согорување на мастите и масните наслаги
  • Се препорачува на секој оној што е изложен на зголемен напор, а посебно на спортисти
Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Herbal Aloe – алоја концентрат

Создаден од листот на алоја вера, Herbal Aloe концентратот е освежителен напиток што содржи сок од алоја вера и на водата ѝ дава освежителна цитрусна нота. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801