Гел што го зацврстува пределот околу очите

Го подобрува изгледот на деликатниот предел околу очите на тој начин што ја зголемува еластичноста на кожата.*

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Дознај повеќе за попустите за членови. Купувај си со 50% попуст.
Веднаш јави се за повеќе информации на +389 78 246801

Цена: 

2,540 ден

Сподели:

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За сите нарачки над 6.000 денари.

24/7 ПОДДРШКА

Твојот личен тренер за исхрана е тука за тебе.

БЕСПЛАТЕН BODYSCAN

Дознај ја формата на своето тело. Јави се.

  • Ја намалува подуеноста околу очите.**
  • Содржи ревитализирачки екстракт од краставица.
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3, антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, екстракт од краставица.

Безвоздушна пумпа од 15 мл.
#0770

*Тестиран врз испитаници со утврдување на цврстината и еластичноста со визуелна евалуација од страна на стручњаци во временски интервали од седум и 42 дена. Кај 45% од испитаниците се гледа подобрување во цврстината/еластичноста на кожата под очите на 42. ден.
**Визуелна евалуација покажува дека за 7 дена ја подобрува подуеноста просечно за 45%.

Вклучи ги во својот избор и ...

Регистрирај се во нашиот клуб & добиј 10% попуст за првата нарачка