Се прикажуваат сите 11 резултати

Хидрантен крем за пределот околу очите

Ја минимизира појавата на брчки и линии околу очите, предел во кој има помалку и потни и лојни жлезди, поради што е многу подложен на дехидрација. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Гел што го зацврстува пределот околу очите

Го подобрува изгледот на деликатниот предел околу очите на тој начин што ја зголемува еластичноста на кожата.* Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Освежителен тоник од билки

Тоник за лице без алкохол, со алоја вера и мирис на мандарина, кој ја хидрира кожата и ја освежува уморната кожа. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Серум за намалување брчки

Мултифункционалниот серум помага да се намалат видливите знаци на стареење.* Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Заштитен хидрантен крем со SPF 30

Долготраен хидрантен крем што ја прави кожата мека и мазна. Обезбедува заштита против широк спектар на УВ-А и УВ-Б зраците. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Ноќен крем за обновување на кожата

Овој богат, раскошен крем на кожата ѝ ја дава влажноста која ѝ е многу потребна навечер.Долгорочната хидрација ви помага да се разбудите со помека и помазна кожа. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Дневен хидрантен крем што дава сјај

Сенаменски хидрантен крем што на лицето му дава здрав сјај. Кожата изгледа сјајно, дури и без шминка. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Цитрусен гел за чистење

Микрогранулите за длабинско чистење јa освежуваат кожата и таа добива здрав сјај.

Ексфолијант со бобинки што моментално ја измазнува кожата

Пилинг богат со антиоксиданси со семки од јагодичести плодови за ексфолијација, што кожата ја прави мека и мазна. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Смирувачко млеко за чистење од алоја

Освежувачко, нежно млеко за чистење збогатено со алоја вера што нежно ја чисти вашата кожа и ја прави убава и мека. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Маска за прочистување од глина и нане

Оваа богата, кремаста маска од глина го има апсорбирачкиот и тонизирачкиот ефект на бентонитот со што ги отстранува нечистотиите и ги апсорбира вишокот маснотии. Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801