Herbalife членски пакет (HMP)

Членски пакет на Herbalife Nutrition за упис во компанијата.
Си овозможувате траен доживотен попуст од 25-50% за користење на производите и можност за градење на сопствен бизнис со заработки на 4 различни начини.

Соржи Формула 1 шејк со вкус на ванила, шејкер, кутија за брикети, дозерка, брошура за деловна можност и производи, беџ, ценовник, ДВД со информации за Herbalife, договор за упис на членови, златен стандард.

Дознај повеќе за попустите за членови. Купувај си со 50% попуст.
Веднаш јави се за повеќе информации на +389 78 246801

Цена: 

3,153 ден

SKU: 5451Categories: СИТЕ ПРОИЗВОДИ

Сподели:

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За сите нарачки над 6.000 денари.

24/7 ПОДДРШКА

Твојот личен тренер за исхрана е тука за тебе.

БЕСПЛАТЕН BODYSCAN

Дознај ја формата на своето тело. Јави се.

[row]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_video url=”https://youtu.be/azKDvBywZdE”]

[ux_video url=”https://youtu.be/pxtCiH9YG6Q”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_video url=”https://youtu.be/_DnQAzjbRss”]

[/col]

[/row]

Вклучи ги во својот избор и ...

Регистрирај се во нашиот клуб & добиј 10% попуст за првата нарачка