Herbal Aloe Шампон за зајакнување на косата

690 ден

????без додадени сулфати
????без додадени парабени
????содржи билки

Herbal Aloe Шампонот за зајакнување на косата ја прави косата 10 пати поцврста по само една употреба*.

Содржи формула што ја зачувува бојата и е направен со хидролизиран пченичен протеин што помага за заштита, обновување и зајакнување на косата*.

Herbal Aloe Шампон за зајакнување на коса
Herbal Aloe Шампон за зајакнување на косата

690 ден

SKU: 2564 Категории: ,