Ноќен крем за обновување на кожата

Овој богат, раскошен крем на кожата ѝ ја дава влажноста која ѝ е многу потребна навечер.Долгорочната хидрација ви помага да се разбудите со помека и помазна кожа.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Дознај повеќе за попустите за членови. Купувај си со 50% попуст.
Веднаш јави се за повеќе информации на +389 78 246801

Цена: 

3,150 ден

Сподели:

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За сите нарачки над 6.000 денари.

24/7 ПОДДРШКА

Твојот личен тренер за исхрана е тука за тебе.

БЕСПЛАТЕН BODYSCAN

Дознај ја формата на своето тело. Јави се.

  • За само 7 дена ја намалуваат појавата на брчки и линии.*
  • Клинички тестирања покажуваат дека по само седум дена кожата ја права помазна и помека.*
  • Забележливо ги подобрува целокупниот тен и сјајноста на кожата за само една недела.**
  • Клинички тестирања покажуваат дека по осум часа кожата ја прави двојно повлажна.***
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3, антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, масло од сончоглед, масло од макадамија, маслиново масло, масло од сусам, екстракт од цвет на Spilanthes Acmella.

Безвоздушна пумпа од 50 мл.
#0827

* Клинички тестиран врз испитаници за утврдување рапавост на кожата со Visioscan и со фото-техника на обратен инженеринг на интервали од 0, 7 и 42 дена.
** Тестиран врз испитаници со визуелна евалуација од страна на стручњаци кои испитуваат колку е кожата помазна, помека, поблескава, посјајна и светната по два, четири и седум дена.
*** Тестиран врз испитаници, со мерење на влажност на кожата во интервали од осум часа. Кај 100% од испитаниците влажноста кожата по осум часа беше двојно поголема.

Вклучи ги во својот избор и ...

Регистрирај се во нашиот клуб & добиј 10% попуст за првата нарачка