Herbalifeline® Max

1,220 ден

Herbalifeline® Max претставува додаток во исхраната богат со омега-3 есенцијалните масни киселини EPA и DHA, што придонесуваат за нормална срцева функција, како и за одржување нормален крвен притисок и нормално ниво триглицериди во крвта. DHA придонесува и за одржување нормална мозочна функција и нормален вид.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Herbalifeline® Max
Herbalifeline® Max

1,220 ден