Herbal Aloe гел за миење раце и тело (hand & body wash)

690 ден

Нежен гел за чистење добиен од билки што помага да се намали сувоста и да се хидрира вашата кожа. Тројната хидрација ги намалува симптомите на сува кожа, длабоко ја хидрира кожата и ја прави свиленкаста. Мешавината од екстракти од пустински билки го одржува здравјето на кожата.

  • Без додадени сулфати
  • без додадени парабени
  • Содржи билки

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Herbal Алое Гел за миење раце и тело
Herbal Aloe гел за миење раце и тело (hand & body wash)

690 ден