Инстант енергетски напиток – чај

1,410 ден2,670 ден

  • Го подига нивото на енергијата во организмот.
  • Ги подобрува ефектите на физичката активност.
  • На природен начин го поттикнува процесот на согорување на мастите и масните наслаги
  • Се препорачува на секој оној што е изложен на зголемен напор, а посебно на спортисти

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Исчисти
Инстант енергетски напиток со вкус на лимон
Инстант енергетски напиток – чај