Летна игра – сликни-сподели-гласај

Летна игра - сликни-спдели-гласај

Oд денес започна нашата игра „Сликни-сподели-гласај“ на нашата FB страница ????. Вклучете се уште денес за да влезете во играта за наш подарок.
????  За оваа игра победникот ќе добие дури 3 подароци од нас.


Што треба да направиш за да учествуваш ?

Нашата летна игра започнува денес.

Што треба да направиш за да учествуваш:

  1. Постирај ја во коментар на постот твојата најдобра летна фотка и тагирај 3ца пријатели во истиот коментар.
  2. Стисни like на постот и на нашата FB страна и сподели го постот на твојот профил.
  3. Влези во нашата група 100% фит и топ форма. Стопи го вишокот килограми, стартувај сега !

Подарок добива фотката со најмногу лајкови. Играме до следната сабота.
Победникот ќе го објавиме во недела навечер. Ти посакуваме среќа.

ПРИЈАВИ СЕ НА 21 ДНЕВЕН ФИТ ПРЕДИЗВИК

Избери во која категорија - намалување на килограм или зголемување на мускулна маса.

Skola za pravilna ishrana

КЛИКНИ ТУКА