Herbalife 24 Formula 1 sport

ЗАМЕНА НА ОБРОК ЗА ЦЕЛИ НА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕЛЕСНАТА ТЕЖИНА ФОРМУЛА 1 СПОРТ содржи 219 kcal во една порција за регулирање на калорискиот внес.

Дознај повеќе за попустите за членови. Контактирај не на +389 74 246801

Дознај повеќе за попустите за членови. Купувај си со 50% попуст.
Веднаш јави се за повеќе информации на +389 78 246801

Цена: 

3,625 ден

Сподели:

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За сите нарачки над 6.000 денари.

24/7 ПОДДРШКА

Твојот личен тренер за исхрана е тука за тебе.

БЕСПЛАТЕН BODYSCAN

Дознај ја формата на своето тело. Јави се.

ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ

  • 219 kcal во една порција за регулирање на калорискиот внес
  • Содржи 18 g, што помага за градење и одржување мускулна маса.
  • Содржи и казеин и протеин од сурутка, два квалитетни млечни протеини
  • Витамините Ц, Е и селенот помагаат во заштита на клетките од оксидативен стрес.
  • Уникатен спој од протеини и јаглехидрати со растителни влакна и со неопходни витамини и минерали

КОМУ МОЖЕ ДА МУ КОРИСТИ FORMULA 1 SPORT?

  • ФОРМУЛА 1 СПОРТ е за сите
  • На рекреативни спортисти или за зависници од фитнес на кои им е потребен сигурен, здрав оброк
  • На професионалци што водат брз живот и постојано се во движење, но вежбаат за да останат во форма
  • На спортисти што треба да ја регулираат тежината и да се хранат здраво

УПОТРЕБА

Измешајте 2 супени лажици (26 г.) од правот со 250 мл. полумасно млеко (1,5 % масленост). Уживајте во овој производ како дел од избалансирана и разновидна исхрана, во согласност со здравиот начин на живот.

За контрола на тежината: Заменете два оброка со вкусен напиток и јадете еден здрав оброк дневно.

За здрава исхрана: Заменете еден оброк со вкусен напиток и јадете два здрави оброци дневно.

Здрав оброк што треба да се внесува пред или по вежбање.

#SKU 1432

Вклучи ги во својот избор и ...

Регистрирај се во нашиот клуб & добиј 10% попуст за првата нарачка