Нов вкус на формула 1 шејкот

⚡ Денес го промовиравме новиот Cafe Latter вкус на шејк, а веќе се пуштени во продажба уште 2 вкуса од истата формула, вкупно 3 нови 🙂
– без глутен
– формула за вегани
– 4г растителни влакна
– 18г растителен протеин
– природна арома
Нарачај веднаш тука: 
???????? https://wellnessmk.com/…/formula-1-shejk-so-vkus-na-cafe-la…
✅ Секоја нарачка ја доставуваме бесплатно насекаде во Македонија

Related posts