Tag: појадок

 • Чоко-боко појадок coko-boko pojadok

  Чоко-боко појадок

  24/01/2022
  Колку често го прескокнувате појадокот само за да јадете нешто против вашата желба за време на ручекот? Појадокот е најважниот…
 • Proteinsko parfe so borovinki Протеинско парфе со боровинки

  Протеинско парфе со боровинки

  02/08/2020
  Освежителен комплетен заменски оброк подготвен од Formula 1 Vanilla Creme шејк, млеко со ниска масленост и свежи боровинки. Еве како…
 • Формула 1 шејк со вкус на Spiced Apple

  Вкусен шејк – пита од јаболка

  10/05/2020
  Го обожуваш вкусот на пита од јаболка ? Еве ти рецепт овој вкус да го уживаш секој ден, со инстант…
 • Здрава навика, правилна исхрана

  14/04/2019
  Колку пати сте се прашале: како, во целата динамика на животот,да уживам во вкусни, здрави и урамнотежени оброци, а тие…
 • budenje so uzhivanje - Herbalife Nutrition правлен појадок

  Будење со уживање

  05/01/2019
  Замисли секој ден да ти е ваков ден, да се будиш со уживање, задвоолство, исполнетост од се постигнато минатиот ден.…
 • Идеален појадок. Вистински почеток на денот.

  Што треба да обезбеди правилен појадок?

  07/04/2013
  Веќе сите знаат дека појадокот е најважниот оброк во денот. Но важно е да знаеме што треба да обезбеди правилен…