Протеински напиток во прав PDM

2,660 ден

Напиток со вкус на ванила што не содржи шеќер и брзо се приготвува. 15 g протеин во една порција, 22 витамини и минерали, Без шеќер, Одговара за вегетаријанци.

pda proteinski napitok vo prav 2600 протеински напиток во прав
Протеински напиток во прав PDM

2,660 ден